Bildegalleri
MSI GE76 Raider 11UG gaming laptop
Til salgs
9 500 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Andre merker
Siden den nå bare ligger å samler støv i en skuffe, så selges den. Brukt i 2 år, ligget i 1 år.
Har hatt denne i nøyaktig 3 år, har fungert utmerket til å kjøre de aller fleste spill på full grafikk. Har blitt behandlet fint og er i god stand.
Laptop'n er ikke blitt overclocket, men er blitt undervolt clocka, sånn at temperaturene ikke skulle bli så høye under høy belastning når man spilte krevende spill.
Den er jevnlig blitt rengjort for støv i vifter og kjøleribbene, og har nylig vært på service i februar pga en transistor kortsluttet, fikk da nytt hovedkort. (Så RAM, M.2 ssd, batteri og alt det andre er brukt i 2år, mens hovedkort er brukt i 4mnd etter det)
________________________________
Specs:
- Intel Core i7 (11. generasjon) 11800H / 2.3 GHz
- 17" 1920 x 1080 (Full HD) 360hz
- NVIDIA GeForce RTX 3070 8 GB GDDR6 SDRAM
- 4TB M.2 NVMe SSD (7000 MBps (read) / 5100 MBps (write))
- 32GB 3200mhz DDR4 ram
________________________________
Oppgraderinger som er gjort:
2 stk - 2TB M.2 NVMe (WD black SN850) Pris 6580,- kr
2 stk - 16GB Ram 3200mhz (HyperX Fury Impact) Pris 1698,- kr
Vedlikehold som er utført like før den ble satt til sides(ikke brukt mye etter det).
- Skiftet kjølepasta
- Rengjort viftene / kjøleribbene
________________________________
NB!!!!!
Må nevnes at det er ett par veldig tynne sorte streker på tvers av skjermen helt nederst, disse har ikke vært til bry for meg, og ikke merket noe til de under vanlig bruk. Vet ikke hvordan og når dette oppstod, så kan være at kontakten mellom skjerm og hovedkort ikke er skikkelig plugget sammen (har ikke rørt de kabelen siden jeg kjøpte den). Kan sende bilde om du ønsker det.
Ene siden av bakdekselet er litt bulket ved der lufta kommer ut fra den ene viften, dette var der etter den kom fra servicen i februar. Kan sende bilde om du ønsker det.
________________________________
Ny pris på laptop var 26490,- kr når jeg kjøpte den.
Den blir reinstallert og klargjort før salg.
Har du noen spørsmål, send gjerne en pm, så skal jeg svare så raskt jeg kan.
Skal ikke være noen feil osv med den utenom det jeg har nevnt siden den var på service 4mnd før jeg sluttet å bruke den.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 13.7.2025 kl. 17:59 ・ FINN-kode: 305428900
