Bildegalleri
Imponerende anlegg inkl bil (56.400 km!) på kjøpet!
Til salgs
15 000 kr
Beskrivelse av varen
Meget kraftig anlegg med svært høy lydkvalitet. Rockford Fosgate Power forsterkere, Polk Audio SR 10" subwoofer og Infinity Kappa komponentsystem. Hovedenheten er en godt utstyrt Sony cd-spiller med DSP, meny og navigeringsfunskjon skjer med joystick og USB inngang der kabelen er lagt opp i hanskerommet.
Forsterkeren som driver frontsystemet yter 200 Watt RMS pr kanal i 4 ohm!! Subforsterkeren gir 1500 Watt RMS til subwooferen. Dette er oppgitt effekt, og iflg målepapirene fra fabrikken så gir de en god del mer.
Lydtrykket, stereoperspektivet og oppløsningen kan ikke beskrives med full rettferdighet; den må og bør oppleves. Bilen er ekstra støydempet med tanke på å forbedre lyd og dempe støy under kjøring.
Kassen til subwooferen er bygget opp i støpt glassfiber, og denne gir maksimal demping, stivhet og eliminerer stående trykkbølger innvendig i kassen. Anlegget er bygget opp med kabler av beste kvalitet, og er montert med meget god finish.
Nypris på anlegget er over 25.000,- pluss materiell, bygging og montering etc.
Pga plassproblemer og ikke lenger behov for to biler, så selger jeg anlegget og bilen sammen. Bilen er en -93 Citroën ZX 1,8i som har gått KUN 56.400 km! Dette er dokumentert med servicehefte, EU kontroll skjema etc. Første eiere av bilen var et eldre par som brukte den til og fra butikken. Siden jeg kjøpte den har bilen vært svært lite brukt, og har i det siste stått parkert tørt innendørs. Innveldig er ZXén meget pen, lakken burde få en omgang med rubbing og polering. Nye sommerdekk foran. Bremser overhalt i 2007 for over kr 9000,- Det er en sprekk helt nederst på frontruta, men denne er utenfor synsfeltet så den gikk igjennom på forrige EU kontroll. Det må også skiftes en motstand til varmeapparatviften, og denne følger med. Motorvarmer og uttak for kupévarmer. Motor og gearkasse ser tett og fin ut.
Dette er et KUPP for den som ønker seg et rått anlegg, ferdig bygget og med en bil det er MYE igjen av.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 9.2.2011 kl. 16:40 ・ FINN-kode: 26452262


















