Utløpt

Kubota KX080-3 M/Engcon

Pris eks. mva. 399 000 kr
Modellår
2008

Beskrivelse

2008 Kubota KX080-3
S50 HK feste
Engcon EC10 rotortilt ss10 svab
Graveskuffe
Pusseskuffe
Smalskuffe
Godt med arbeidslys
Hydraulisk skjær
Radio
Stålbelter 
Uttak til klype/klo på tilten.
Ny service.

RING ANDERS REPSHUS PÅ 91534799 OG FÅ EN HYGGELIG PRIS PÅ MASKINEN.


Kubota kan du montere gummibelter på samme understell, bare å kjøpe gummibelter og montere hvis det er ønskelig.

INNBYTTE KOM MED FORSLAG
FINANS ORDNES
FRAKT ORDNES

  • KONTAKT SALGSANSVARLIG I DITT FYLKE: 

     

    • AKERSHUS ØST/NORD OG ØSTFOLD:  
      Karl-Erik Mathiesen – 474 53 995 
      karl@hymax.no 

    • AKERSHUS VEST, BUSKERUD, VESTFOLD OG TELEMARK: 
      Tom Lillestrøm – 974 18 408 
      tom.lillestrom@hymax.no 

    • HEDMARK:  
      Anders Repshus – 915 34 799 
      anders.repshus@hymax.no 

    • OPPLAND:  
      Egil Feiring – 900 82 750 
      egil.feiring@hymax.no 

    • AGDER:  

    Preben Klungland – 907 72 659 

    preben.klungland@hymax.no 

    ROGALAND:  
    Egil Vaule – 930 20 328 
    egil.vaule@hymax.no 

    • HORDALAND, SOGN OG FJORDANE:  
      Erik Brudvik – 952 85 518 
      erik.brudvik@hymax.no 

    • MØRE OG ROMSDAL:  
      Erlend Monsen – 908 44 404 

    Erlend.monsen@hymax.no 

    TRØNDELAG:  
    Tormod Hoem – 906 05 059 
    torhoem@online.no 

    • NORDLAND, TROMS OG FINNMARK: 
      SALG - 62 33 06 60 
      salg@hymax.no 

Spesifikasjoner

Årsavgift
Les mer
Kjøretøygruppe
Gravemaskin
Gravemaskintype
Gravemaskin 7-10 tonn
Chassis nr. (VIN)
12704
Førerhustype
Lukket
Understell
Annet
Vekt
8 500 kg
Tilleggshydraulikk
Ja
Arbeidstimer
7130
CE-merket
Ja
Samsvarserklæring
Ja
Vedlikeholdsavtale
Nei

Strandsagvegen 14, 2381 Brumunddal

Kontaktperson
Anders Repshus
Telefon
91 53 47 99
Mobil
91 53 47 99

Annonseinformasjon

FINN-kode 330483248
Sist endret 29. nov. 2023 13:44
Referanse KX080-3

Rapporter annonse

Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.