Bildegalleri

Solgt
Gjøvik

VISNING AVLYST! Pen og moderne leilighet i 3.etg. - 2 soverom - kjøkken fra 2022 - innglasset balkong. Midt i sentrum.

Prisantydning2 650 000 kr
Totalpris
3 049 135 kr
Omkostninger
9 490 kr
Fellesgjeld
389 645 kr
Felleskost/mnd.
6 535 kr
Fellesformue
34 055 kr
Formuesverdi
646 724 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Andel
Soverom
2
Primærrom
69 m²
Bruksareal
77 m²
Etasje
3
Byggeår
1955
Energimerking
G - Rød
Tomt
Eiet

Les mer om bruksareal her

Om boligen

Velkommen til Trondhjemsvegen 19C!


Trondhjemsvegen 19c er en borettslagsleilighet i en blokk fra 1955. Her er det blitt pusset opp grundig de siste åra, og boligen fremstår som delikat og koselig. Gjennomgående lys og store vinduer gir romfølelse. Ny kjøkkeninnredning i 2022 samt nye overflater.Leiligheten inneholder en stor stue med plass til spisestue, romslig kjøkken med spiseplass, bad og to soverom. I tillegg er det en stor innglasset balkong. Gode parkeringsmuligheter.


Eiendommen ligger i Gjøvik sentrum i Gjøvik kommune. Kort veg til både barnehage,  barne og ungdomsskole. Kjøpesenteret CC mart`n ligger i umiddelbar nærhet. Kort avstand til holdeplass for kollektiv transport og togforbindelse. Friarealer ved Fastland, Mjøsa og Øverbymarka.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode319494138
Sist endret20. juli 2024 14:34
Referanse6230324

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.