Bildegalleri

Velkommen til Møllebakken 18!

Larvik

Enderekkehus over to plan med balkong, garasjeplass og flott sjøutsikt! Innvendig moderniseringsbehov

Prisantydning2 500 000 kr
Totalpris
3 063 801 kr
Omkostninger
1 090 kr
Fellesgjeld
562 711 kr
Felleskost/mnd.
8 708 kr
Fellesformue
33 338 kr
Formuesverdi
699 304 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Rekkehus
Eieform
Andel
Soverom
3
Internt bruksareal
105 m² (BRA-i)
Bruksareal
105 m²
Balkong/Terrasse
19 m² (TBA)
Etasje
2
Byggeår
1985
Energimerking
Tomteareal
3 604 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Barnevennlig
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Kabel-TV
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Turterreng
Bredbåndstilknytning
Rolig
Bademulighet

Visning

torsdag, 17. september
16:00 – 16:45
OBS! Alle våre visninger har påmelding. Ønsker du visning? Meld deg på ved å trykke på lenken visningspåmelding. NB! Vedr annonsert visning og påmelding anbefales at dette gjøres senest innen kl 16:00 dagen før annonsert visning. Dersom du ikke er påmeldt er det en risiko for at ingen er tilstede på den oppsatte visningen. Passer ikke tiden? Send megler Thomas Østmo en sms eller ring han på tlf 959 94 044 og avtal tid for privatvisning når det passer for deg. Du vil få tilsendt salgsoppgaven per e-post når du registrerer deg for visning. Husk å lese salgsoppgaven før visningen. Velkommen!
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til et velholdt og koselig rekkehus over to plan i et etablert borettslag på Rødberg. Her får du blant annet garasjeplass, balkong og en fantastisk utsikt!

Den har en praktisk planløsning med stue, kjøkken og ett soverom i øvre etasje, mens underetasjen har ytterligere to soverom, med mulighet for et tredje - kontor i dag kan bruksendres fra bod til soverom. Her finner du også bad, separat vaskerom med toalett og bod.
Boligen fremstår velholdt, men det vil være naturlig og nødvendig å oppgradere enkelte rom etter egen smak og stil.

Utsikten er et stort høydepunkt. Fra stue, kjøkken og veranda kan du nyte sjøen gjennom alle årstider - fra blikkstille hav til vær og vind, og ikke minst når månen stiger over horisonten. Verandaen går rundt hjørnet og gir gode solforhold, med sol til ca. kl. 19 midtsommers ifølge selger.

Rødbergstranda ligger like i nærheten, og Fjordstien mellom Larvik og Stavern og Fiskestien byr på flotte turmuligheter året rundt.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode476054897
Sist endret11. sep. 2026 17:41
Referanse22260172

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.