Bildegalleri
Mercedes-Benz E200
2008
370 000 km
Automat
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for Ae24031
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
Sensoren som registrerer at føreren sitter i setet er gåen. Vært det i mitt eiet. Så bilen piper på selen selv om du har selen i, med mindre du holder den i en spesiell vinkel. Sensoren sitter under puta i setet.
Mye deler følger med og 4 sett med dekk.
Bilen er gått ca 370000. Og er i daglig bruk. Bilen er blitt brukt til familie kjøring og jobb men pent brukt! Byttet hjullager framme og bak inkludert nav forran. Byttet bremseskiver og klosser men noe bremse deler og kalipter følger med. Mye av delene som følger med følgte med når jeg kjøpte bilen. Rust finnes på bilen. Noe er blitt pusset og skal lakkes. Mercedes stjerna er knekt av men er billig og bestille ny.
Gjerne ta kontakt vist du er interessert eller vil ta en titt på den er det bare å skrive melding.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 942 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 55 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- Mercedes-Benz
- Modell
- E200
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- Stasjonsvogn
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 136 hk
- Slagvolum
- 2,1 L
- CO₂-utslipp
- 199 g/km
- Kilometerstand
- 370 000 km
- Drivstofforbruk (NEDC)
NEDC var den felleseuropeiske målemetoden som ble brukt for å fastslå bilers rekkevidde og drivstofforbruk før den ble erstattet av WLTP
- 6,3 L / 100 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 1 900 kg
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 615 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 4
- Størrelse på bagasjerom
- 540 L
- Farge
- Sølv
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 13.05.2027
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- AE24031
- Chassis nr. (VIN)
- WDB2112071B291145
- 1. gang registrert
- 17.01.2008
- Eiere
- 6
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Antiskrens
- Antispinn
- Bi-xenon frontlykter
- Cruisekontroll
- El-sidespeil m. varme
- Elektriske speil
- Justerbar korsryggstøtte
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- Kurvelys
- Midtarmlene
- Multifunksjonsratt
- Mørke ruter
- Regnsensor
- Sentrallås
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.