Bildegalleri

Velkommen til Kittelsvikvegen 96! Foto: [Synne Råsberg, EFKT]

Nydelig fritidsbolig fra Solhytten med nærhet til sjø og båtliv. Hytten selges møblert og mulighet for båtfeste.

Prisantydning2 200 000 kr
Omkostninger
70 050 kr
Totalpris
2 270 050 kr
Kommunale avg.
8 684 kr per år
Eiendomsskatt
5 182 kr per år

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Hytte
Eieform
Selveier
Internt bruksareal
84 m² (BRA-i)
Bruksareal
92 m²
Eksternt bruksareal
8 m² (BRA-e)
Tomteareal
1 010 m² (eiet)
Byggeår
2009
Soverom
3
Rom
5
Energimerking

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Bilvei frem
Garasje/P-plass
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt
Bademulighet
Fiskemulighet
Innlagt strøm
Turterreng

Visning

søndag, 21. juni
13:00 – 14:00

Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.

Visningspåmelding

Om boligen

Drømmer du om en hytte i landlige omgivelser med nærhet til sjøen? Da bør du ta en nærmere titt på denne sjarmerende fritidsboligen av modellen Soltårn fra Solhytten.
Hytta ligger nydelig til på en høyde i terrenget, med enkel adkomst via bilvei helt frem. Det er stor, solrik terrasse rundt hytta med god plass til flere sittegrupper. Kun en kort spasertur ned til sjøen og båtfeste. Her får du en perfekt kombinasjon av ro, utsikt og tilgjengelighet.

Innvendig byr hytta på en arealeffektiv planløsning med åpen stue-og kjøkkenløsning. Vedovnen skaper en lun og hyggelig atmosfære perfekt for gode hyttekvelder året rundt. Eiendommen selges møblert, så her er det bare å flytte rett inn.
Båt m/motor kan medfølge etter egen avtale med selger!

Husk visningspåmelding!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode466769548
Sist endret13. juni 2026 15:47
Referanse5000260033

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.