Bildegalleri
AHK-CU Serum 0.8% isolert AHK-CU - 100% kvalitet
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 73 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Har noen få flasker på 30ml med AHK-CU serum til hår. Dette har labtestet isolert AHK-CU serum og er i styrken 0.8% som er i den sterke delen av skalaen. Brukes på ren, fuktig hårbunn og masseres inn hver kveld. Ikke fettete formula! Ingredienser: AHK-CU, vegetabilsk glycerine, germall pluss, sterilt vann.
AHK-CU er langt bedre å bruke i hår enn GHK-CU som virker bedre på hud i ansikt og nakke. Jeg har også noen flasker med skyhøy kvalitet med ghk-cu serum og ghk-cu + snap8 serum som er av en annen verden enn det du finner her. Ta kontakt.
AHK-CU for hår: AHK-Cu (kobberpeptid) er en kraftfull ingrediens for hårpleie, spesielt kjent for å revitalisere hårsekkene.
Stimulerer hårvekst: Aktiverer og stimulerer hårsekkene, noe som fremmer tykkere og sunnere hårvekst.
Forbedrer hodebunnen: Øker blodsirkulasjonen i hodebunnen, noe som gir bedre tilførsel av næringsstoffer til røttene.
Styrker hårstråene: Øker produksjonen av kollagen og elastin, noe som gir sterkere og mer elastisk hår som brekker sjeldnere.
Beskytter mot hårtap: Har en dokumentert evne til å modulere DHT (dihydrotestosteron),
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 2.6.2026 kl. 07:38 ・ FINN-kode: 465678721
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt