Bildegalleri
Komplett! Omega Seamaster Aqua Terra 150M – «Wave Dial»
Til salgs
48 000 kr
Beskrivelse av varen
Merke: Omega
Kjønn: Herre
Selger en meget pen og spesiell Omega Seamaster Aqua Terra 150M med referanse 231.10.42.21.02.006. Dette er en sjeldnere variant med den karakteristiske hvit/sølvfargede «Wave»-skiven – et bølgemønster som skiller seg tydelig ut fra de vanlige teak-dial Aqua Terra-modellene og gir klare assosiasjoner til Seamaster 300M / James Bond-designen. En modell man ikke ser ofte.
Klokken er kjøpt ny i Firenze i 2019 og er meget pent brukt. Den går utmerket og holder tiden som den skal, uten tegn til servicebehov.
Spesifikasjoner:
• Modell: Omega Seamaster Aqua Terra 150M
• Referanse: 231.10.42.21.02.006
• Diameter: 41,5 mm
• Urverk: Omega Co-Axial Caliber 8500 (automatisk)
• Gangreserve: Ca. 60 timer
• Glass: Ripefritt safirglass
• Skive: Hvit/sølv «Wave Dial»
• Kasse og lenke: Rustfritt stål
• Vanntetthet: 150 meter / 15 ATM
• Funksjon: Datovisning
• Skrukrone og eksklusiv butterfly-lås
Komplett sett / Full kit:
✔ Original bokser
✔ Garantikort / sertifikat
✔ Alle papirer
✔ Original kjøpskvittering
✔ Fortollingspapirer og dokumentasjon på betalt norsk MVA
✔ Ekstraledd til lenken
Dette er en svært allsidig luksusklokke som kombinerer sport og eleganse på typisk Omega-vis. Den spesielle bølgemønstrede skiven gir modellen et helt eget uttrykk og gjør den til et mer særegent alternativ til standard Aqua Terra-utgaver.
Klokken selges som komplett og seriøse henvendelser ønskes. Ta gjerne kontakt ved spørsmål eller interesse.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 26.5.2026 kl. 18:16 ・ FINN-kode: 465000469
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt
