Bildegalleri
2 år gammel Goldendoodle hannhund søker nytt, trygt hjem
Til salgs
15 000 kr
Beskrivelse av varen
Alder: 2 år
Det er med tungt hjerte vi vurderer å finne et nytt hjem til vår kjære Goldendoodle-gutt, Storm på 2 år. Dette er ikke en lett beslutning, og vi ønsker derfor kun seriøse henvendelser fra personer som har tid, kjærlighet og et stabilt hjem å tilby.
Han er en snill, rolig og veldig kosete hannhund som elsker å være nær menneskene sine. Han er oppvokst med to barn og har aldri vist tegn til aggresjon. Han elsker oppmerksomhet, vil gjerne sitte på fanget og være med på alt som skjer i hverdagen.
Han er leken og sosial, og blir veldig glad når han møter mennesker. På tur kan han bjeffe på andre hunder, mest fordi han blir ivrig og ønsker kontakt, men han leker fint med hunder han får hilse ordentlig på.
Han er:
* Chippet
* Vaksinert
* Vant til familieliv
* Rolig inne og sover mye
* Glad i kos og nærhet
* Sosial og menneskekjær
Vi ønsker helst et hjem på Haugalandet eller i nærheten, da vi gjerne ønsker muligheten til å følge litt med på hvordan han har det og kanskje treffe ham av og til.
Pris settes til 15 000kr. Dette er ikke for å tjene penger, men fordi vi ønsker at han skal komme til noen som virkelig er klare for ansvaret det er å ha hund.
Fortell gjerne litt om deg/dere ved interesse:
* Bosituasjon
* Erfaring med hund
* Hverdagen deres
* Hva slags hjem dere kan tilby
Rett hjem er viktigere enn raskt salg.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 24.5.2026 kl. 19:38 ・ FINN-kode: 464762593
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt