Bildegalleri
Fendt 724 Vario
2018
7 400 kg
246 hk
8 795
Pris
899 000 kr (ekskl. mva.)
Logg inn og skriv til selgeren før noen andre gjør det. Du kan også lagre annonsen eller få varsler når noe lignende dukker opp.
Beskrivelse
Fendt 724 S4 Profi Plus er kjent for høy driftssikkerhet, god kjørekomfort og en uslåelig trinnløs transmisjon. Traktoren leverer godt både på marka og på veien, enten det er med stor tilhenger, snøfres eller en butterfly hengende etter seg.
Traktoren er solgt ny av oss og førstegangsregistrert i desember 2018. Den har hatt en eier siden ny, og er jevnlig fulgt opp med service og vedlikehold.
Den fremstår som godt ivaretatt i henhold til alder og timestand. Litt lakkrust og bruksmerker finnes selvfølgelig. Ellers har traktoren høyt utstyrsnivå som gir en effektiv og komfortabel arbeidshverdag. Et godt valg både for ryggen om lommeboka.
Utstyr
- Profi Plus versjon
- EHR trepunktshydraulikk (DV)
- Front PTO 1000 o/min
- Hydraulikkpumpe 152 l/min
- Utvendig betjening av hydraulikk
- Fri retur foran og bak
- 5 doble hydraulikkuttak bak
- DUDK hydraulikkuttak bak
- 2 doble hydraulikkuttak foran
- Automatisk klimaanlegg
- LED baklys og blinklys
- Pneumatisk førerhusfjæring (comfort)
- SuperComfort luftavfjæret sete
- Elektrisk justerbare speil med varme
- Bakrute med varmetråder
- Takluke
- Arbeidslys LED foran og bak
- 10,4" Varioterminal
- Frontrutepusser med flere soner
- LED hovedlys nær-/fjernlys
- 12V uttak
- Blitzbjelke på taket
- Elektrisk hovedstrømbryter
- Universalfeste for mobiltelefon
- ISOBUS klargjort
- VarioGuide controller (GSM)
- VarioDoc Pro
- Duomatic kobling for luftbremser
Spesifikasjoner
- Merke
- Fendt
- Modell
- 724 Vario
- Modellår
- 2018
- Arbeidstimer
- 8 795
- Effekt
- 246 hk
- Slagvolum
- 6 L
- Vekt
- 7 400 kg
- Fordekk
- 540/65R30
- Bakdekk
- 650/65R42
Utstyr
- Aircondition
- Bakrutepusser
- Elektronisk hydraulikk
- Fjærende framaksel
- Fjærende hytte
- Fronthydraulikk
- Frontkraftuttak
- Hydraulisk tilhengerbrems
- Kløtsjfritt vendegir
- Passasjersete
- Trinnløs transmisjon
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Eiksenteret Sortland
Se butikkside med 18 annonserForhandleren har samtykket til å bare annonsere i samsvar med gjeldende lov.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.