Bildegalleri
❤️Liten bobby kattunge trenger ekstra kjærlighet
Til salgs
3 000 kr
Beskrivelse av varen
Alder: 12 uker
Vi har en ekstra spesiell kattunge (15 uker) som ønsker seg et varig hjem.
Han er
✔️ ID-chippet
✔️ Fått 2 runder ormekur
Denne nydelige kattungen er født med en tilstand som gjør at han er litt ustø og “bobber” med hodet når han går. Han har det som kalles cerebellar hypoplasia/wobbly cat syndrome. Tilstanden er ikke smertefull og blir ikke verre med tiden – det er rett og slett bare hans helt egne måte å bevege seg på 🥹 Han var minste i kullet, hadde 5 søsken som ble solgt da de var 12 uker. Vi ønsket å gi han litt mer tid til å bli selvstendig og klar for et nytt liv.
Han er en utrolig sjarmerende og unik liten gutt med masse personlighet. Den vinglete gangen og det lille bobbehodet gjør ham egentlig bare ekstra søt, og alle som møter ham forelsker seg fort i ham. Han elsker kos, oppmerksomhet og å være rundt mennesker.
Han trenger et rolig og trygt hjem hos noen som forstår at han kanskje ikke hopper og løper helt som andre katter, men som ser hvor mye kjærlighet og glede han har å gi tilbake. Tilstanden påvirker ikke hvor glad eller sosial han er – han er like leken og nysgjerrig som andre kattunger, bare litt klumsete på den mest hjertevarmende måten ❤️
Kun seriøse henvendelser. Ønsker et hjem som ser verdien i en helt spesiell liten sjel.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 19.5.2026 kl. 19:40 ・ FINN-kode: 463290230
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt