
Bildegalleri
Sjarmerende Grimstadbygd tresnekke søker ny eier
Til salgs
33 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Godt brukt - Synlig brukt
25 fots Grimstadbygd tresnekke søker ny trebåtentusiast
79/80-modell Grimstadbygd tresnekke med 4-sylindret BMC dieselmotor (Austin-maskin) vurderes solgt til riktig person.
Dette er en snekke med mye sjel og gode sjøegenskaper. En ekte bruksbåt som har vært godt tatt vare på og brukt aktivt gjennom året til både fisketurer, hummerfiske og rolige dager på sjøen. Båten har blitt tatt opp på land hver sesong for nødvendig vedlikehold og stell.
Her får du en tradisjonell trebåt med sjarm, god plass og mulighet for overnatting. Den passer fint både til fiske, dagsturer og det enkle båtlivet mange setter pris på.
Motoren har varmelampe i motorkassen og er lett å starte også gjennom vinteren. Båten ligger ute hele året.
Litt om båten:
Grimstadbygd tresnekke
Ca. 1979/1980-modell
25 fot
4-sylindret BMC diesel (Austin-motor)
Kan overnattes i
Kran med kaldt og varmt vann under passasjersetet
Båten trenger en eier som ønsker å ta vare på en klassisk trebåt videre. Av helsemessige årsaker klarer jeg dessverre ikke lenger å følge opp båten slik jeg ønsker.
Prisen kan diskuteres. Det viktigste for meg er at båten kommer til noen som setter pris på trebåter og vil føre henne videre.
Interesserte kan også få telefonnummer til min motormann ved behov.
Ta gjerne kontakt for en hyggelig prat og mer informasjon.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 10.5.2026 kl. 09:53 ・ FINN-kode: 463059154
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt


