Bildegalleri
New Scientist - Opprinnelsen til (nesten) alt (2016)
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Emne: Humaniora
Hvor kommer vi fra? Hvordan begynte alt sammen? Denne boken fra New Scientist tar for seg de største spørsmålene i universet – fra Big Bang og stjerner til mer hverdagslige fenomener som musikk, penger og navlelo. Boken har en innledning skrevet av professor Stephen Hawking.
Boken er rikt illustrert og formidler kompleks vitenskap på en tilgjengelig og engasjerende måte gjennom infografikk og korte, informative tekster.
Spesifikasjoner:
Forfatter: - Graham Lawton (Tekst) & Jennifer Daniel (Illustrasjoner) - Opprinnelsen til (nesten) alt (2016)
Forlag: Font Forlag
Format: Innbundet
Sider: 256
Mål: 19 x 25 cm
Tilstand: Meget bra stand. Dette er en utgått biblioteksbok (stemplet og merket).
Sentrale emner:
Universet og Big Bang
Sivilisasjonshistorie
Vitenskap og oppfinnelser
Evolusjon og liv
Stephen Hawking
Frakt og levering:
Jeg sender selvfølgelig gjerne med FiksFerdig. Men ta kontakt slik at du ikke bruker mer på frakt enn nødvendig. Husk at du kan kombinere sending med andre objekter jeg selger.
New Scientist, vitenskap, populærvitenskap, Stephen Hawking, astronomi, historie, infografikk, Font Forlag.
Eget notat står blandt lærebøker/Videnskap
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.5.2026 kl. 20:23 ・ FINN-kode: 462904744
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

