Bildegalleri

Velkommen til Hans Aanruds veg 18C

Rekkehus med attraktiv og barnevennlig beliggenhet med bla 3 soverom og garasjeplass. Nærhet til NTG og Olympiaparken

Prisantydning3 400 000 kr
Totalpris
3 453 967 kr
Omkostninger
1 090 kr
Fellesgjeld
52 877 kr
Felleskost/mnd.
5 160 kr
Fellesformue
17 292 kr
Formuesverdi
757 080 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Rekkehus
Eieform
Andel
Soverom
3
Internt bruksareal
93 m² (BRA-i)
Bruksareal
93 m²
Balkong/Terrasse
16 m² (TBA)
Byggeår
1959
Energimerking
F - Oransje
Rom
4
Tomteareal
4 698 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Barnevennlig
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Offentlig vann/kloakk
Peis/Ildsted
Turterreng
Utsikt
Sentralt
Rolig
Lademulighet

Visning

tirsdag, 12. mai
16:30 – 17:00
Velkommen til visning! Alle våre visninger har påmelding. På denne måten sikrer vi at megler har god oversikt og tid til å imøtekomme alle interessenter på beste måte. Dette er veldig verdifullt for boligkjøpere og for oss. Det er enkelt å melde seg på, og du kan like enkelt melde deg av. Kontakt også gjerne megler i forkant av visning dersom du har spørsmål.
Visningspåmelding

Om boligen

Privatmegleren Lillehammer v/Kristin D Killi ønsker deg velkommen til et trivelig rekkehus i et populært boligområde rett nord for NTG, Stampesletta og Olympiaparken. Boligen ligger rett opp for sentrum og ligger i nærheten av både skole og barnehage. Flotte turmuligheter og gode bussforbindelser.
Kort fortalt:
* 3 soverom
* Kjøkken fra 2019
* Peisovn
* Egen garasje
* Godt med lagring i felles kjeller
* Kort avstand til bla NTG, Olympiaparken m.m.

Velkommen til din påmeldte visning!

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode462647692
Sist endret07. mai 2026 13:58
Referanse55260129

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.