
Bildegalleri
Beltestakk Brikkevevd Forklebånd 3 meter langt, 2 cm bredt. Kan bli Vippe
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 106 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Farge: Rød
Håndvevd grindeband i røde og gule toner med 3 store dusker i hver ende i rødt, gult, blått og grønt som passer de fleste bunader. Ikke vært brukt og uten noen merker eller feil. 2 cm bred og 288 cm langt uten dusker og tettvevd. Kan gjøres om til 1-2 hårvipper ved å flette sammen båndet. Forklebåndet selges for kr 1500. Se også min annonse hvor bredt belte og grindeband selges samlet, totalpris på kr 5000,-
Kan hentes i Oslo på Tjuvholmen hvis du vil være sikker på å få det før 17. Mai, eller sendes med Finn Fiks Ferdig om ønskelig.
Belter til beltestakk fra Telemark veves med gammel brikkevev teknikk Det å veve et belte til en beltestakk med brikkevev er en håndverksprosess som krever tålmodighet og nøyaktighet. Resultatet vil være et vakkert, håndlaget tilbehør som passer perfekt til den tradisjonelle norske bunaden.
Bunad belte, bunadsbelte, bunad, beltestakk, Telemark, Telemarksbunad, brikkevev, forkleband, tradisjon, 17. Mai, Festdrakt
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 8.5.2026 kl. 10:29 ・ FINN-kode: 462616610
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt