Bildegalleri
K-beauty produkter selges samlet
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 54 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Selger flere gode k-beauty produkter samlet:
Purito Wonder Releaf Centella Cream Unscented - ubrukt - nypris på Lyko er 315kr. Det er en lett og fin fuktighetskrem med bl.a. Centella Asiatica
Purito Wonder Releaf Centella Daily Sun Lotion SPF50 PA++++ (solkrem) - ubrukt - nypris på Lyko er 295kr. Det er en lett dagkrem med høy solbeskyttelse. Den inneholder bl.a. Centella Asiatica, kombinert med niacinamide og et avansert hyaluronsyrekompleks.
Anua Niacinamide 10% + TXA 4% Serum - åpnet og brukt et par uker. Nypris på Lyko er 355kr. Den inneholder bl.a. niacinamid (10 %), tranexaminsyre (4 %) og arbutin, som bidrar til å lysne pigmentflekker og jevne ut hudtonen.
Isntree Ultra-Low Molecular Hyaluronic Acid Toner - åpnet og brukt noen ganger. Nypris på Lyko er 299 kr. En lett toner med hyaluronsyre.
Isntree Ultra-Low Molecular Hyaluronic Acid Serum - åpnet og brukt noen ganger. Nypris på Lyko er 359kr. Et lett og fuktighetsgivende serum med 8 typer hyaluronsyre.
Selges samlet for 500 kr.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.5.2026 kl. 12:33 ・ FINN-kode: 462600299
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt