Bildegalleri

Velkommen til denne eneboligen fra 1995. Her bor du landlig og usjenert, med en praktisk planløsning over ett plan. Fotograf: Karl Filip Kronstad

Solgt
Skjelbred

BUD INNKOMMET ! Landlig enebolig/​småbruk på stor tomt ca (45 mål) | Usjenert beliggenhet med garasje | Alt på ett plan

Prisantydning2 700 000 kr
Totalpris
2 768 590 kr
Omkostninger
68 590 kr
Kommunale avg.
9 973 kr per år
Verditakst
2 700 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Selveier
Soverom
1
Internt bruksareal
58 m² (BRA-i)
Bruksareal
93 m²
Eksternt bruksareal
35 m² (BRA-e)
Etasje
1
Byggeår
1995
Energimerking
Rom
2
Tomteareal
45 406 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Barnevennlig
Garasje/P-plass
Hage
Ingen gjenboere
Peis/Ildsted
Rolig
Sentralt
Utsikt
Turterreng

Om boligen

Velkommen til lite småbruk på ca. 45 daa, hvorav 9,3 daa dyrket mark med driveplikt. Beliggende landlig og usjenert til i Sandefjord.

Her bor du fredelig med skogen som nærmeste nabo og utsikt over det åpne kulturlandskapet. Boligen er praktisk innredet over ett plan, med en stue som har vedovn for varme og hygge. Eiendommen har en frittstående garasje fra 2000 med strøm. Beliggenheten er ideell for deg som ønsker å bo landlig, men likevel med kort kjøretur til Sandefjord sentrum og Stokke.

Kort fortalt:
  • Enebolig med alt på ett plan
  • Stor eiertomt på over 45 dekar fordelt på 3 teiger
  • Landlig og usjenert beliggenhet
  • Garasje med leddport og innlagt strøm
  • Vedovn i stuen
  • Kort vei til Sandefjord

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode461855373
Sist endret13. mai 2026 10:48
Referanse2865260102

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.