Bildegalleri

Liarvatnet

Liarvatnet 80. jørpeland

Prisantydning650 000 kr
Totalpris
650 000 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Innlandet
Boligtype
Hytte
Eieform
Selveier
P-plasser
5
Bruksareal
38 m²
Renovert år
1980
Tomteareal
1 000 m² (eiet)
Byggeår
1980
Soverom
2
Sengeplasser
3
Meter over havet
300

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Fiskemulighet
Balkong/Terrasse
Båtplass
Peis/Ildsted
Turterreng
Strandlinje
Utsikt

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Om eiendommen

Hytte med idyllisk beliggenhet ved Liarvatnet i Strand kommune, bare 10 minutter fra Jørpeland. Beliggende i skrående terreng, er hytten kun en 10-minutters spasertur fra parkeringsplassen.1 mål tomt selveiertomt. Det er tinglyst rett til båtopplag ved parkeringsplassen, som kan brukes til og ifra hytten og til fisking/turer. Hytten er innredet med: entré, stue/kjøkken, to soverom, Rett utenfor hytten er det utedo med moderne toalett.Vedbod og redskapsbod. Hytten har enkel standard og er utstyrt med solcellepanel 12 volt/220 volt. Den har tregulv samt malte paneltak og vegger. Hytten ble oppgradert rundt 1980 byggeår ukjent. Hytten selges møblert og som den er i dagens tilstand.følger med ein del utstyr: wallas ring hytta varm,microbølgeovn,dabradio TV/opplegg for parabol,2 stk bensin aggregat et på 1 kw. og et på 2 kw.

Aluminiums-båt 12 fot med 6 hk.mercury 2016 mod. følger med

Ta kontakt hvis du/dere er intresert nøkkler kan lånes ut for visning.

Liarvatne 80.Jørpeland.

Arild Viken 905 88 610

Adkomst

Fylkesvei fra Jørpeland til Liarvatnet (stor) parkeringsplass.
Ca 10 min. å gå fra parkering til hytten.
Eller benytte båten fra parkeringsplass til hytten.

Beskaffenhet

Hytten ligger i enden av stien så lite trafikk.Det går turstier rett ovenfor hytten til Longabergdalen,tindefjellet og liarvatne rundt.og tursti nede ved vannet til hytter videre innover Liarvatnet.

Standard

Kjekk hytte ikke langt fra jørpeland,nøkkler kan lånes ut for visning.

Vesentlige opplysninger

1 Vindu bør skiftes,Lekkasje ved pipe-beslag på tak bør utbedres med nytt beslag eventuelt takhatt,
Det har vært mus inne i hytten ingen skader men bør utbedres med museband.
Litt skjeivheter i gulv på et soverom.Trenger et strøk med maling (ble malt i 2015).
Ny utedo med porselenskål og tank montert 2016.

Ta kontakt med selger for komplett informasjon

Nærområdet

Profilinfo

Annonseinformasjon

FINN-kode461807420
Sist endret29. apr. 2026 20:01

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.