Bildegalleri

Velkommen til Botnavegen 50, presentert av Magnar Nilssen i Eiendomsmegler Norge

Horisontaldelt boligeiendom med tre boenheter. Store uteplasser og fin utsikt mot Botnavågen.

Prisantydning3 700 000 kr
Totalpris
3 811 590 kr
Omkostninger
111 590 kr
Kommunale avg.
34 941 kr per år
Formuesverdi
1 194 776 kr
Verditakst
3 700 000 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Andre
Eieform
Selveier
Soverom
5
Internt bruksareal
209 m² (BRA-i)
Bruksareal
209 m²
Balkong/Terrasse
112 m² (TBA)
Byggeår
1992
Energimerking
Tomteareal
565 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse

Visning

mandag, 11. mai
17:30 – 18:30
Velkommen til visning i Botnavegen 50. Husk påmelding. Vennligst benytt påmeldingsknappen i salgsoppgaven, eller i annonse.
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til Botnavegen 50, presentert av Magnar Nilssen i Eiendomsmegler Norge.
Velkommen til en boligeiendom med tre boenheter i kort avstand til to barnehager og til stor matvareforretning, frisør og bensinstasjon. Det er også kort vei til en rekke turstier i området og det er ca. 4 minutt å kjøre til Florø sentrum.
Boligen er på tre plan med en boenhet i hver etasje. Det er stue, kjøkken og bad i hver bolig. Det er to soverom i boligene i 1. etg. og i 2. etg. I u-etg. er det ett soverom, samt et vaskerom som er innredet og tatt i bruk til soverom.
Fra eiendommen er det fin utsikt over Botnavågen.
Velkommen til visning i Botnavegen 50. Husk påmelding. Vennligst benytt påmeldingsknappen i salgsoppgaven, eller i annonser.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode461743850
Sist endret29. apr. 2026 09:12
Referanse40250022

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.