Bildegalleri

Eiendomsmegler 1 v/megler Henning Grødem ønsker velkommen til visning på denne lekre leiligheten med fantastisk utsikt utover innseilingen til Tønsberg
Solvang
Elegant og strøken leilighet med storslått utsikt og romslig innglasset balkong
Prisantydning2 290 000 kr
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Andel
- Soverom
- 1
- Internt bruksareal
- 49 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 61 m²
- Eksternt bruksareal
- 2 m² (BRA-e)
- Innglasset balkong
- 10 m² (BRA-b)
- Etasje
- 5
- Byggeår
- 1973
- Energimerking
- Rom
- 2
- Tomteareal
- 3 699 m²
Fasiliteter
Balkong/Terrasse
Garasje/P-plass
Hage
Heis
Kjæledyr tillatt
Offentlig vann/kloakk
Parkett
Rolig
Utsikt
Vaktmester-/vektertjeneste
Turterreng
Om boligen
Leiligheten fremstår som gjennomgående og smakfullt oppusset, med nye gulv, moderne farger, nytt kjøkken og et lekkert bad som gir et helhetlig og tidsriktig uttrykk. Planløsningen oppleves både praktisk og luftig, med gode møbleringsmuligheter og naturlig flyt mellom oppholdsrommene. Store vindusflater slipper inn rikelig med dagslys og skaper en behagelig atmosfære gjennom hele dagen. Fra stuen er det direkte utgang til en stor innglasset balkong som fungerer som et ekstra oppholdsrom store deler av året perfekt for både avslapning og sosiale stunder. Den flotte utsikten bidrar til en ekstra dimensjon av romfølelse og kvalitet. Dette er en leilighet hvor du kan flytte rett inn uten behov for videre oppgraderinger.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen
Se komplett salgsoppgaveNyttige lenker
Nærområdet
EiendomsMegler 1 Tønsberg
En del av Sparebank 1 Sør-Norge
Annonseinformasjon
| FINN-kode | 461500142 |
|---|---|
| Sist endret | 27. apr. 2026 10:47 |
| Referanse | 2871260103 |
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.



























