Bildegalleri

Velkommen til Lekvenmarka, flotte turområder, gode bussforbindelser og 4 soverom.

Stor tomannsbolig /​ leilighet med 4 soverom. Flotte turområder og kort vei til skole /​ barnehage. 13 min til Lagunen.

Prisantydning4 250 000 kr
Totalpris
4 356 795 kr
Omkostninger
106 795 kr
Kommunale avg.
18 398 kr per år
Formuesverdi
1 010 012 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Leilighet
Eieform
Selveier
Soverom
4
Internt bruksareal
118 m² (BRA-i)
Bruksareal
118 m²
Balkong/Terrasse
85 m² (TBA)
Byggeår
2006
Energimerking
Tomteareal
665 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Visning

mandag, 04. mai
16:30 – 17:30
Velkommen til visning! Alle våre visninger har påmelding. På denne måten sikrer vi at megler har god oversikt og tid til å imøtekomme alle interessenter på beste måte. Dette er veldig verdifullt for boligkjøpere og for oss. Det er enkelt å melde seg på, og du kan like enkelt melde deg av. Kontakt også gjerne megler i forkant av visning dersom du har spørsmål.
Visningspåmelding

Om boligen

Velkommen til 118 kvm, 4 soverom og flotte store uteplasser. Her er pusset mye opp siste tiden og det er akkurat lagt nye flotte gulv. Det er lyse lette farger, stor luftig stue og ett romslig kjøkken. Her er ett stort bad, vaskerom / teknisk rom og ett ekstra toalett på loftet ved de 3 soverommene der. Det er satt opp elbil-lader og eiendommen er godt opparbeidet. Her er det kort vei til skole og barnehage på Lunde, et par minutter i bil eller rundt ett kvarter til fots. Sjøen er noen minutters gange unna og Liafjellet ligger like bak, ett at de mest brukte turområdene i Os.
Kan dette være din nye drømmebolig? Velkommen på visning.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode461212279
Sist endret25. apr. 2026 06:21
Referanse106260055

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.