Bildegalleri
Kjærlig menneske med masse tid søkes
Til salgs
1 kr
Beskrivelse av varen
Alder: 4 år eller eldre
Hei. Jeg med navn Frøken Frøya søker muligens deg. Deg som har mye tid til meg. Du er gjerne hjemme værende da jeg liker best å være med menneskene mine. Jeg er glad i andre dyr som hunder og katter. Jeg jakter ikke, kan gå i bånd men liker aller helst å springe fritt. En fordel altså om du bor landlig. Jeg ønsker ikke å være alene over lengre tid, men korte stunder går fint. Matmoren min går på videregående skole som dessverre sluker meste av tiden hennes, så jeg bor hos mor og far for tiden.
Når det er sagt, så har jeg det fint hos dem. Og de er glad i meg .
Så det er ikke en hastesak, det gjelder heller ikke penger. Far sier at det viktigste er at det passer. Jeg flytter i såfall til et hjem som er godkjent av han. Jeg blir ikke noe kasteball.
Om du vil vite mer om meg, ta du gjerne kontakt og skriver om deg selv. Så snakker vi litt i telefonen for se å det kan passer. Far er veldig rett fram der. Jeg flytter til det rette hjem eller så flytter jeg ikke.
Hilsen Frøken Frøya
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 11.4.2026 kl. 18:39 ・ FINN-kode: 459508502
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt