Bildegalleri

Fasade mot Schønings gate, leiligheten ligger i etasjen over hudpleiesalong.
Fagerborg/ Majorstuen - Schønings gate: 3-roms leilighet fra 1895 |Nyere kjøkken og bad | Stukkatur og rosetter
Nøkkelinfo
- Boligtype
- Leilighet
- Eieform
- Selveier
- Soverom
- 1
- Internt bruksareal
- 89 m² (BRA-i)
- Bruksareal
- 108 m²
- Etasje
- 1
- Byggeår
- 1895
- Energimerking
- G - Rød
- Rom
- 3
- Tomteareal
- 782 m²
Fasiliteter
Visning
Ta kontakt for å avtale visning.Beliggenhet
Beskrivelse
Dette er en bolig med svært god og ettertraktet beliggenhet for den som vil bo i bykjernens randsone og likevel sentralt, med gode kommunikasjonsmuligheter og turområder innenfor kort avstand fra boligen.
Leiligheten inneholder entré, bad, kjøkken, 2 stuer og ett soverom. 3 boder.
Tiltalende bolig i bygg fra 1895 i attraktivt område med hovedsakelig eldre boligbebyggelse med noe næring, noen grønne områder og gater med begrenset trafikk
Det er korte avstander enten man tar offentlig kommunikasjon eller bil, til sentrale byområder i Oslo. Boligen er romslig og har beholdt opprinnelig rominndeling.
Attraktiv beliggenhet og nærhet til "alt"; gangavstand til Majorstuen og Oslo sentrum, og til forretningsstrøket i Bogstadveien
SE VEDLEGG UNDER NYTTIGE LENKER, TIL HØYRE I ANNONSEN, OM DOKUMENTASJON, BL.A. SALGSOPPGAVE OG TILSTANDSRAPPORT MM.
Husk å lese komplett salgsoppgave før påmelding til visning. Salgsoppgave og bilag kan bli justert/supplert før visning.
Visning blir bare gjennomført etter påmelding. Ta kontakt med megler, advokat Ole Per Solum, helst 24 timer før angitt tidspunkt for påmelding til visning
Adkomst
Ta kontakt med megler for komplett informasjon
Nærområdet
ADVOKAT OLE PER SOLUM
Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.

















