
Bildegalleri
Seiko 7C17-8000 for synshemmede
Til salgs
3 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Merke: Seiko
Kjønn: Unisex
Knalltøff, og veldig sjelden Seiko “blindeklokke” vurderes solgt Dette er en spesial klokke som i utgangspunktet er laget for blinde. Derav har denne klokken ett lokk foran som man åpner, og deretter kjenner på skiven samt viserne for å vite tiden. Klokken er i veldig fin skikk, og ser ikke ut til å ha blitt mye brukt. ingen kjent servicehistorikk, men klokken tikker og går fint, samt holder tiden bra.
MERK: Reimen som er avbildet medfølger ikke. Klokken vil komme på en annen passende reim.
Generell info om klokken:
Merke: Seiko
Ref: 7C17-8000
Verk: 7C17
Serienummer: 880152
Årgang: 1988?
L2L: 42,3 mm
Bredde uten krone: 35,5 mm
Service: Nei
Vanntett: Nei
Papirer: Nei
Garanti: Nei
Kan sendes på kjøpers regning og risiko. 140,- stor norgespakke.
Har du spørsmål? Send meg gjerne en PM 😊
Merk:
Da gamle mekaniske klokker har levd noen år, er det verdt å merke seg at man aldri bør stole på at slike klokker er vanntett. Selv om pakninger osv er byttet, er det ingen garanti.
Innbytte kan være aktuelt i Rolex, Certina, IWC, Zenith, Enicar, Omega, Bulova, Tudor Eller andre lignende vintage klokker
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 22.3.2026 kl. 11:05 ・ FINN-kode: 456724049
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt
