Bildegalleri
Eventyrlig vakker barnebunad str ca 4-8år
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 189 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Kjønn: Jente
Helt nydelig liten bunad i ull med vakre broderier. Vet ikke hvilken bunad det er, eller om den er helt unik? Google mener den ligner Lundeby bunaden. Fin er den uansett! 🇧🇻🥳
Pris for bunad og veske er 3000,-
Pris inkludert skjorte og sølje 3500,- (bomullsskjorte og søt eldre barnesølje i oksidert 830S sølv med gylne løv (ett løv litt "blekere" enn resten, se bilde)
Ferdig prutet, bud ikke ønsket. Prisen vil ikke settes ytterligere ned, da beholder vi den heller selv🌞
Sendes med fiks ferdig, eller mot forskuddsbetaling på vipps, ta kontakt i så fall :)
Opprinnelig fra 50-tallet, men nylig rengjort og sydd opp med nytt fôr, og gått over alle sømmer og broderier. Hel og pen, med mulighet for å sy ut/ned så den kan følge barnet i flere år. Godt alternativ til festdrakt☀️
Antatt størrelse fra 4år til ca 8år, sjekk mål for sikkerhets skyld:
Hel lengde ca 76cm, kan legges ned totalt ca 24cm til (nederst, i skuldrene og livet) Livvidde ca 60cm, kan legges ut ca 10cm.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.5.2026 kl. 10:21 ・ FINN-kode: 455605292
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

