Bildegalleri
Daniel møter en Tyrannosaurus
Til salgs
Frakt fra 38 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Daniel møter en Tyrannosaurus av Lisa Bjärbo. Illustrert av Emma Göthner.
Noe slitasje i hjørner på cover. Se bilder. Boken er ellers i god stand.
Dinolandet er en eske der Daniels leketøydinosaurer lever. Noen ganger om natten, når pappa sover, blir dinosaurene levende. Denne kvelden blir det litt skummelt for Daniel treffer en tyrannosaurus. Daniel vet mye om tyrannosauruser. De er store, for eksempel. Og de har mange skarpe tenner som de bruker til å drepe byttet sitt. Heldigvis viser det seg at akkurat denne tyrannosaurusen er mett. Og veldig leken.
En handlingsfylt eventyrhistorie som avsluttes med et morsomt faktaoppslag der tyrannosaurusen snakker om seg selv.
Bokmål
Innbundet
20,5 x 24 cm
Cappelen Damm
Ønsker du flere bøker? Det er mulig å sende ca. 7–9 bøker på én «Fiks ferdig» sending. Se gjerne mine øvrige annonser med barne- og ungdomsbøker. Kan også hentes i Oslo, eller sendes med PostNord og Posten.
Barnebok, barnebøker, eventyr, bok, lese, leseglede, barn, vokabularet, bruktbokhandel, fortelling, ombruk, gjenbruk, lesestund, brukte bøker, bildebok.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 15.3.2026 kl. 00:56 ・ FINN-kode: 455501656
