Bildegalleri

Eiendomsmegler Norge ved Kristian Lossius har gleden av å ønske deg velkommen til Dvergsnesåsen 117!

Dvergsnes

Sjelden mulighet i første rekke. Lekker, påkostet enebolig. Fantastisk sjøutsikt og meget gode solforhold. Garasje.

Prisantydning16 900 000 kr
Totalpris
17 341 590 kr
Omkostninger
441 590 kr
Kommunale avg.
14 481 kr per år
Eiendomsskatt
13 136 kr per år
Formuesverdi
2 081 576 kr

Nøkkelinfo

Boligtype
Enebolig
Eieform
Eier (Selveier)
Soverom
4
Internt bruksareal
258 m² (BRA-i)
Bruksareal
258 m²
Balkong/Terrasse
152 m² (TBA)
Byggeår
2018
Energimerking
Rom
7
Tomteareal
570 m² (eiet)

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Takterrasse
Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Garasje/P-plass
Kjæledyr tillatt
Parkett
Peis/Ildsted
Rolig
Utsikt
Turterreng
Lademulighet

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.Visningspåmelding

Om boligen

Eiendomsmegler Norge ved Kristian Lossius har gleden av å ønske deg velkommen til Dvergsnesåsen 117!

Boligen har følgende planløsning:
1. etg.: Meget innbydende gang/entrè. Romslig og lys stue/kjøkkendel med god takhøyde og store vindusflater. Lekker plassbygget kjøkken med forlengelse til spisebord med benk. Integrerte hvitevarer medfølger. Fra stue er det utgang til solrikt uteområde med flott sjøutsikt. Tv stue. Gjestetoalett, hovedsoverom som har rikelig med skapplass. Inngang til eget bad. Vasekom med egen inngang, gjestetoalett 2 og inngang til garasje.
2. etg.: Loftstue med utgang til stor solrik takterrasse. Soverom 2, soverom 3 og soverom 4. Flislagt bad i 2. etg. med dusjhjørne, vegghengt toalett og servant med innredning.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode454895955
Sist endret11. mars 2026 08:20
Referanse50250200

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.