Bildegalleri
Eyeseals 4.0 Fuktbrille
Til salgs
400 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Brukt 2-3 ganger. Bare å vaske med litt zalo så er den god som ny. Gir god effekt mot tørre øyne gjennom natten.
Kan hentes, evt. sendes mot forskuddsbetaling +69 for frakt med postnord.
For mer informasjon, sjekk ut:
https://www.optikerbesok.no/products/eyeseals-40-fuktbrille2
Eyeseals® 4.0 er en fuktighetsmaske til bruk på natt, som bidrar til å lindre tørre øyne ved hvile og søvn.
Masken er myk og fleksibel, har et design som gjør den komfortabel å ha på, og som beskytter tørre øyne mot trekk, tørt innemiljø og luft som lekker fra CPAP-masker. Øyekoppene er såpass dype at øyevippene ikke kommer borti ved blunk. Eyeseals® 4.0 har en justerbar strikk som gjør at masken sitter tett og skaper et mer fuktig miljø for øynene, øyelokkene og huden rundt. Kombinasjonen av fukt, lukkede kamre og varmen fra huden lager en naturlig luftfukter for øynene, og gjør at du våkner med hydrerte øyne. Kan med fordel brukes i kombinasjon med en av våre Hylo-dråper. Masken fåes både i klart og svart materiale.
Eyeseals 4.0 er allergivennlig, og inneholder ikke latex eller BPA. Masken er produsert i termisk plast av medisinsk kvalitet.
Anbefalt bruk er ved ufullstendig lukking av øynene ved søvn, ved mild til alvorlig grad av tørre øyne, løse øyelokk (floppy eye syndrome), gjentagende corneale erosjoner, flyreiser og ved bruk av CPAP-masker. Produsert i USA.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 10.3.2026 kl. 11:38 ・ FINN-kode: 454749328
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt

