Bildegalleri
BMW F 800 GT
2014
75 000 km
798 cc
90 hk
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
BMW F800 GT – lettkjørt og komfortabel
Selger BMW F800 GT grunnet overgang til annen sykkel. Veldig fin å kjøre, både på korte turer og langtur. Drivstoffgjerrig, stabil og lett å manøvrere – også på trange plasser. Passer godt for lavere førere.
Sidevesker og toppveske gir god bagasjeplass.
Oljeservice tatt i oktober i fjor. Nytt bakdekk og luftfilter byttet i fjor. Starter og går som den skal.
Noen små bruksmerker. Varsellampe for lysfeil lyser på grunn av LED‑baklykt, men alt fungerer som det skal. Drivreim er ikke byttet ennå (skal byttes ved 80 000 km ifølge servicebok, reim ser fin ut).
Sykkelen er fra 2014, så noe små riper og normal bruksslitasje må påregnes. Det er ønskelig at interessenter kommer og ser på sykkelen før kjøp, for å unngå diskusjoner i etterkant om kosmetiske forhold.
Seriøse henvendelser ønskes. Skambud besvares ikke.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 54 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- BMW
- Modell
- F 800 GT
- Modellår
- 2014
- Type
- Touring
- Drivstoff
- Bensin
- Effekt
- 90 hk
- Slagvolum
- 798 cc
- Kilometerstand
- 75 000 km
- Vekt
- 213 kg
- Farge
- Oransje
- Registreringsnummer
- DV9280
- Chassis nr. (VIN)
- WB10B0308EZ050005
- Eiere
- 2
- Tilstandsrapport
- Nei
Utstyr
- 12V uttak
- ABS
- Alarm
- Kjørecomputer
- Varmeholker
- Vindskjerm
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.