Bildegalleri
Märklin Spor 1, BR 89 7271 selges
Til salgs
Frakt fra 109 kr + Trygg betaling 204 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Lokomotivet er laget av metall med separat påførte plastisk detaljer. Førerhuset har dører som kan åpnes. Lokomotivet har separat monterte metallhåndtak.
Det har kontrollert høyeffektiv fremdrift, en digital dekoder og en lydeffektgenerator. Den kan drives med vekselstrøm, likestrøm, Märklin Digital og Märklin Systems (mfx).
Lokomotivet har 3 aksler og 2 hefteringer.
De doble frontlyktene endres med kjøreretningen, og de og røykgeneratoren vil fungere i konvensjonell drift og kan styres digitalt. Røykgeneratoren, fløyten og damplokomotivets driftslyder samt direkte kontroll (akselerasjons-/bremseforsinkelse) kan styres med en kontrollenhet eller Märklin-systemer. Lydene fra sidebanens bjelle, samt luftkompressoren og lyden av kull som måkes, kan kontrolleres med Märklin Systems. Minimumsradius for drift 1 020 mm. Lengde over bufferne 26,8 cm. Märklin katalog nr. 55892
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 6.3.2026 kl. 17:20 ・ FINN-kode: 454100295