Bildegalleri
Hvit Gaming PC – Ryzen 7 9800X3D/RTX 4070 Ti Super/32 GB DDR5/TRYX Panorama
Til salgs
30 000 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Selger en kraftig og gjennomført gaming-PC bygget med fokus på både ytelse og estetikk. Dette er et showcase-build satt sammen av premiumkomponenter og Lian Li sitt nyeste trådløse økosystem, perfekt for deg som ønsker en unik PC som skiller seg ut fra standard ferdigbygde maskiner.
Lufter salg ettersom jeg vurderer å bygge en mer kompakt ITX-PC av praktiske hensyn. PC-en må ikke selges, men vurderes solgt til riktig kjøper.
Maskinen kombinerer topp gamingytelse med et rent hvitt design, flere integrerte LCD-skjermer og stillegående kjøling. Klar til bruk rett ut av boksen.
Kabinettet Lian Li A3 er et kompakt MATX-kabinett på ca. 26 liter, som gjør det praktisk å ta med rundt og samtidig gir skrivebordet ditt mer plass. Jeg har selv fått plass til å putte det i en bag og ta med på farten.
Spesifikasjoner:
✅ Skjermkort: ZOTAC Gaming RTX 4070 Ti Super
✅ Prosessor: AMD Ryzen 7 9800X3D
✅ RAM: Kingston Fury Ddr5 32 GB - 6000Mhz CL-36-44-44 (Merk at bildet viser G- skill ram, men PC-en kommer med Kingston fury)
✅ Lagring: Kingston KC3000 2TB NVMe PCIe 4.0 SSD
Opptil ca. 7000 MB/s lesehastighet
✅ Hovedkort: ASUS ROG STRIX B850-G Gaming WiFi
✅ Strømforsyning: Corsair RM750e 750W (80+ Gold)
Kjøling & Estetikk:
✅ Kabinett: Lian Li A3 (hvit)
✅ TRYX Panorama 360mm AIO med buet AMOLED LCD-display
✅ Lian Li UNI FAN TL Wireless 120mm 3 stk
✅ Lian Li UNI FAN TL Wireless Reverse Blade 3 stk
✅ Lian Li UNI FAN TL LCD Wireless
✅ Lian Li Universal Screen 8.8"
✅ Ekstra Turzx 8.8" LCD-skjerm i bunnen av kabinettet NB: kan fjernes om ønskelig, har en tendens til å "glitche" en gang i blant, men pleier å bli stabil etter 5-10min
Alle LCD-skjermer kan tilpasses med systeminformasjon, temperaturer, animasjoner eller egne bilder og videoer.
PC-en er svært stillegående i idle og holder lave temperaturer under belastning.
Kjekt å vite:
PSU er vendt motsatt vei for å gi plass til LCD-skjermen i bunnen, og kabelføringen er ryddig og stram.
Følgende programmer brukes for styring av skjermer og RGB:
• Kanali for TRYX Panorama
• L Connect 3 for Lian Li vifter og Universal Screen
• Turzx for LCD-skjermen i bunnen
• SignalRGB for synkronisering av RAM og hovedkort
📦 Levering
Må hentes. Har dessverre ikke mulighet til å sende, og PC-en overleveres derfor kun ved personlig henting av hensyn til sikker transport.
💬 Pris kan diskuteres ved seriøs henvendelse.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 22.3.2026 kl. 10:50 ・ FINN-kode: 453688469
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt