Bildegalleri
Rolex Datejust II 41mm | Ref. 116334 | Nyservet | 2010 | Med boks | Strøken!
Til salgs
104 990 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Merke: Rolex
Kjønn: Herre
Rolex Datejust II Ref. 116334 fra 2010. Klokken kommer med original boks, ytterboks og ytterpapp. Den er nylig vært gjennom service hos forhandler/urmaker i mars 2026 med 1 års garanti, og er i veldig god stand.
Klokken fremstår som ny og ubrukt, ingenting å trekke på den, ingen bruksmerker. Fluted bezel, oysterlenke og svart skive er en utrolig bra kombo som passer til alt.
Priset for rask handel! Denne modellen sluttet å gå i produksjon i 2016, så det er ikke lenger mulig å få tak i hos forhandler lenger. Tilsvarende modell koster 138.300kr ny i dag pluss lang venteliste om man er heldig å komme på den.
INFO:
41mm diameter
Safirglass
Automatisk urverk - Cal 3136 in-house
Rustfritt stål (Oystersteel - 904L)
Robust klokke som tåler det meste, vanntett til 100m
28800 bph
48 timer gangreserve
MVA er i orden
Lenken passer håndledd opptil ca 19cm
En ikonisk klokke, som er en av de mest gjenkjennelige klokkene i hele verden. En klokke som tåler alt, og som kan brukes til enhver anledning.
———————————
Kruse-Jensen Klokker forsøker alltid å gi de beste prisene og en trygg handel! Med hundrevis av kjøp og salg, samt erfaring siden 2022 kjenner vi markedet godt. Vi setter alltid kunden i fokus, og hjelper kunder med kjøp, salg innbytte og sourcing av klokker.
DRIFTSINFO:
Visning må avtales da klokkene oppbevares på lager. Åpen for bytte mot andre fornuftig prisede klokker, både opp og ned, helst i større merker som Rolex, Omega, Breitling, Tudor osv.. (Merk at byttepris på klokkene som selges settes noe høyere). Ved henvendelser angående salg og innbytte må kunde alltid oppgi ønsket pris
Kan sendes med forsikret neste dag-levering gjennom Posten på kjøpers regning. Kontrakt med BankID kan også ordnes. Penger må være synlige på konto før overlevering, uten unntak. Kruse-Jensen klokker garanterer for at informasjonen i annonsen stemmer, samt for ektehet/autentisitet.
Anse alle vintage klokker som selges uten kjent servicehistorikk til å ha behov for service i nær fremtid om ikke annet er informert. Ved eventuell retur er kunden selv ansvarlig for å bære kostnader knyttet til handelen, eksempelvis fraktkostnader og gebyrer.
Ta kontakt med fullt navn og sporbart telefonnummer, uten dette blir det ikke mulighet for visning.
Ingen klokker er solgt før betaling er synlig på konto. Dersom du ønsker å reservere en klokke mot avtale må det betales depositum.
Se gjerne mine andre annonser. Om de ikke faller i smak hjelper jeg deg gjerne å finne din drømmeklokke. Ta kontakt for mer info eller spørsmål!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.3.2026 kl. 21:30 ・ FINN-kode: 453407177
Utforsk våre nye sider for klær og mote
Ta en titt


