Bildegalleri
Rå og kraftig gaming PC!
Til salgs
Frakt fra 229 kr + Trygg betaling 207 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Rask og god gaming PC, nylig bygd, alt av deler støv renset og ny kjølepasta. Windows er reinstallert, drivere oppdatert, BIOS flashet - med andre ord, plug and play!
PC-en takler det som er av spill. Gir veldig god FPS - super maskin for en rimelig penge.
Dette er tidligere entusiast plattform fra Intel, der du får hovedkort med støtte for hele 128GB RAM! Man får også puttet i 10 Kjerner CPU om man ønsker å oppgradere.
Det står 4stykk DDR4 Ram i PC-en nå, satt opp i Quad channel. Dual channel dobler båndbredden ved å bruke to parallelle veier, mens quad channel firedobler den ved å bruke fire, noe som gir betydelig raskere dataoverføring i krevende oppgaver.
Med vannavkjøling på skjermkortet så får du veldig god ytelse. Den slo faktisk RTX 2080 super i unigine heaven 4.0 benchmark på Extreme 1080P. Grunnen til at kortet oppnår rundt samme ytelse som en RTX 2080 Super er at den holder lavere temperaturer, som lar den booste høyere hele tiden. Den ligger stabilt på rundt 44-45 grader under heavy load.
CPU ligger stabilt rundt 65-68 grader under 100% load.
ARGB - 3 stykk Corsair rgb vifter som kan styres via software.
🔧 Spesifikasjoner🔧:
• GPU: Nvidia GeForce GTX 1080 TI 11GB GDDR5X + Vannavkjøling!
• CPU: Intel Intel® Core™ i7-5930K - 6Kjerner 12 Tråder.
• Hovedkort: ASUS X99-S
• RAM: 16GB DDR4 @ 2800Mhz QUAD-Channel
• Lagring: 512GB SSD
• Strømforsyning: Corsair Ax860
• CPU Kjøler - Thermaltake
• Kabinett - NZXT H510
• OS: Windows 10 aktivert
🎯 FPS i spill 1080p på High og performance:
• Arc Raid.: High: 65-70 | Performance: 85-100
• BF 6: High: 60+ | Performance: 75-90
• Fortnite: High: 110-130 | Performance: 220-280
• CS2: High: 160-190 | Performance: 250-320
• Valorant: High: 280-340 | Performance: 400-480
• Apex: High: 110-130 | Performance: 160-190
• Warzone: High: 75-90 | Performance: 110-130
• GTA V: High: 110-130 | Performance: 150-180
• Rust: High: 70-80 | Performance: 95-115
• Minecraft: High: 250-350 | Performance: 500-600
📩 Vurderer du å kjøpe av meg?
Jeg tilbyr rask kommunikasjon, trygg handel og support etter kjøp.
Alle ting jeg selges pakkes veldig godt inn og oppstår det problemer sørger jeg alltid for bistand til problemet er løst!
Jeg sørger alltid for at PC-en er i topp stand, de fleste som selger PC-ene sine på Finn:
1. renser/vasker ikke - det samler seg opp enorme mengder skit og støv, kan skape store problemer for komponentene.
2. Oppdaterer ikke BIOS. Det kan ofte være store sikkerhets risikoer og mange andre problemer med å ikke oppdatere BIOS, for eksempel at hovedkortet ikke er kompatibel med nyere deler.
3. Bytter ikke kjølepasta! Jeg bruker Artic MX-4 eller MX-6 på både prosessor og skjermkort, et av de beste merkene på markedet, kjent for å vare i 8år+ uten å tørke ut. Du får HELT ny pasta på når du kjøper av meg. Kjølepasta er essensielt for at de to viktigste komponentene holder seg på riktig temperatur slik at de ikke tar skade av høy varme. Du kan ha verdens beste kjøler, men det hjelper lite om kjølepastaen er helt tørket ut.
I tillegg sjekker jeg nøye etter feil og benchmarker(tester under tunge oppgaver) at maskinvaren fungerer som den skal. Altså - du kan føle deg trygg når du handler her!
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.3.2026 kl. 03:58 ・ FINN-kode: 453372424
