Bildegalleri
Signert Leif GW-spill: løs sakene i den kriminelle underverden
Til salgs
Frakt fra 69 kr + Trygg betaling 46 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
I dette tøffe brettspillet kan du bli med den svenske krimforfatteren, kriminologen og TV-personligheten Leif GW Persson ned i den kriminelle underverden, og løse spennende kriminalgåter. Ved hjelp av spor og villspor, skal spillerne nøste opp i kriminalsakene, skille skyldige og mistenkte. Her må det brukes både strategi og kløkt.
I tillegg til å ha jobbet som kriminolog i politiet i en mannsalder, og skrevet en rekke bestselgende krimbøker, er Leif GW å betrakte som krimkjendis i grannelandet, men også i Norge. Han blir brukt som ekspert i kriminalsaker og politisaker, i såvel aviser, som tv-programmer og serier.
GW Persson har også hatt stor suksess med sine krimbøker, hvorav flere også er blitt til tv-serier. Flere av bøkene er blitt kåret av Svenska deckarakademin til de respektive årenes beste svenske kriminalroman. Mest kjent er kanskje bøkene med den mildt sagt uortodokse politimannen "Bäckström".
Brettspillet er passende fra 10 år og oppover og for 2 til fem spillere.
Dette eksemplaret er nytt, det vil si det har aldri blitt spilt, og posene med brikker, kort o.l. er aldri blitt åpnet. Plasten er tatt av esken da jeg fikk Leif GW til å signere spillesken på bokhandelen i Stockholm der jeg kjøpte spillet.
Selges for 399 kroner.
Sender gjerne, kjøper betaler frakt. Send meg ei melding, så blir vi enige om frakt, vipps-oppgjør osv... eller benytt fiks-ferdig-løsningen.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 1.3.2026 kl. 18:26 ・ FINN-kode: 453336031



