Bildegalleri
White Shark 226
Sjøsterk Walk Around båt
2013
23 fot
Utenbords
Ikke oppgitt
Pris
175 000 kr
Kontakt selgeren
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innGratis kjøpekontrakt
- Ferdig utfylt kontrakt
- Digital signering med BankID
- 1 måned gratis båtforsikring
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Solid båt (1995) med djup v bunn og nymontert Evinrude E Tec 175 hk fra 2013. Motor kjem rett fra forhandler og er i veldig god stand og pen å sjå til. Motor har kun 451 timer, stålpropell og hydraulisk styring. Dette er XL stamme som denne båten må ha. Montert på ny aluplate hekk.Motoren har adskillig lågare vekt enn 4 takter og denne modellen og størrelsen er rekna som noko av det beste fra Evinrude iflg. forhandler Finset outboard eg kjøpte den av.
Heilt nytt startbatteri med startkraft som passer motor.
Kalesjekapellet er i flott stand med bakvegg med nye vindusfelt bak som er senka for bedre sikt. Gode styrestoler.
Båten er brukt og ikkje uten bruksmerker, men i god stand. Skroget vil ha godt av ein polering til våren. Dette er ein båt med fine linjer og eit praktisk djupt forskip som tåler mykje sjø. Båten er særs anvendelig for kystbruk, fiske, vannski og turar i skjergarden.
Spesifikasjoner
- Merke
- White Shark
- Modell
- 226
- Modellår
- 2013
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Bensin
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 175.0 hk
- Motorfabrikant
- Evinrude E Tec
- Type motor
- Utenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 1 200 kg
- Lengde i fot
- 23 fot
- Dybde
- 40 cm
- Bredde
- 253 cm
- Soveplasser
- 2
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
Utstyr
.. Putesett
. Kartplotter
. Elektronisk instrument med GPS
. Radio
. Kalesje med bakvegg
. Cabin med 2 soveplasser
. Luke i cabin
. Hydraulisk styring
. Powertrim
. Badestige
. Fendere
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.