Bildegalleri
Nydelig hvit kjole med crochet overdel og plissert skjørt
Til salgs
490 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Størrelse: M
Farge: Hvit
Jeg selger en nydelig hvit kjole med crochet overdel og plissert skjørt, som er veldig lik Self-Portrait sin Pleated Crochet Floral Maxi Dress sett på royals og celebrities.
Den mangler lapp med størrelse, men se målene på bildene. Jeg har fått den på meg (da jeg brukte str 40) men den var litt liten, ville anbefalt den til noen som bruker størrelse 38.
Den er foret på brystpartiet. Sømmen som holdte den ene delen opp på en side løsnet men det kan enkelt fikses igjen.
Den har noen små flekker som ikke er forsøkt fjernet (jeg har kjøpt den på finn for å bruke som second dress, men var feil størrelse).
Veldig elegant kjole, som passer perfekt som brudekjolen til for eks borgerlig vielse, eller som second dress🩷 her har du en sjelden mulighet til å oppnå en ekslusiv look til en billig penge😊
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 5.3.2026 kl. 21:50 ・ FINN-kode: 452864334

