Bildegalleri

Velkommen til eiendommen Borken på Kjelsøy! Foto: Dag Frogner/Boligfotograf1

Feriested på Kjelsøy med to hytter, stor tomt, brygger, sandstrender og vakker utsikt

Prisantydning18 000 000 kr
Omkostninger
451 350 kr
Totalpris
18 451 350 kr

Nøkkelinfo

Beliggenhet
Ved sjøen
Boligtype
Hytte
Eieform
Selveier
Internt bruksareal
104 m² (BRA-i)
Bruksareal
117 m²
Eksternt bruksareal
13 m² (BRA-e)
Balkong/Terrasse
65 m² (TBA)
Tomteareal
5 000 m² (eiet)
Byggeår
1963
Soverom
5
Rom
7
Energimerking

Les mer om bruksareal her

Fasiliteter

Balkong/Terrasse
Barnevennlig
Båtplass
Peis/Ildsted
Utsikt
Bademulighet
Fiskemulighet
Strandlinje
Turterreng

Visning

Ta kontakt for å avtale visning.

Husk å lese komplett salgsoppgave før visning. Bestill komplett, utskriftsvennlig salgsoppgave.

Visningspåmelding

Om boligen

Den vakre eiendommen Borken ligger på Kjelsøy ved Gumøy, og består av to hytter. Det er lang strandlinje med sandstrender, to brygger, lune uteplasser, nydelig utsikt til sjøen og sol fra grytidlig morgen til ca. 21:15 tidlig sommer.

Hovedhytta med sjøbod er fra 1963 og er arkitekttegnet av Helge W. Heiberg. Strandhytta er fra 1955, og er en tidlig ferdighytte. Hovedhytta besto opprinnelig av to bygg, som ble bygget sammen i 1989, og inneholder 4 soverom, gang, stellerom, stue og kjøkken. Strandhytta inneholder stue/kjøkken og soverom. Ved denne er det også en utedo. Det er stor, eiet tomt med et samlet areal på ca. 5 mål.

Kjelsøy ligger midt i skjærgården, omtrent 10 minutter med båt fra Kragerø, og med Skåtøy tvers over sundet med blant annet kafé og bakeri.

Salgsoppgaven beskriver vesentlig og lovpålagt informasjon om eiendommen

Se komplett salgsoppgave

Nærområdet

Annonseinformasjon

FINN-kode452689159
Sist endret28. mars 2026 05:55
Referanse1302250216

Rapporter annonse

Annonsene kan være mangelfulle i forhold til lovpålagt opplysningsplikt. Før bindende avtale inngås oppfordres interessenter til å innhente komplett informasjon fra meglerforetaket, selger eller utleier.