Bildegalleri
Afnan Rare Carbon 100ml – Det beste alternativet til Tom Ford Ombré Leather
Til salgs
Frakt fra 39 kr + Trygg betaling 41 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Selger en helt ny flaske med Afnan Rare Carbon.
Blant parfymeentusiaster er denne kjent for å være den desidert beste og mest troverdige utfordreren til Tom Ford Ombré Leather.
Dette er en duft som utstråler luksus, selvsikkerhet og eleganse.
Duftprofil: En sofistikert og dyp lærduft (leather), vakkert balansert med friske noter av fiolblader og et hint av hvit jasmin.
Likheten med Tom Ford: Rare Carbon fanger den samme eksklusive "nybil-følelsen" og duften av dyrt skinn som man finner i Ombré Leather, men til en langt mer fornuftig pris.
Ytelse: Meget god holdbarhet (Eau de Parfum) som sitter på huden i mange timer og etterlater et maskulint og stilrent inntrykk.
Bruk: Perfekt som signaturduft til hverdags, eller til finere anledninger og kveldstid.
Tilstand: Ny i original eske.
Dette er det perfekte valget for deg som elsker Tom Ford sin lær-DNA, men som ønsker en duft som gir mer verdi for pengene uten å gå på kompromiss med kvaliteten.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 20.2.2026 kl. 08:35 ・ FINN-kode: 451883955
