Bildegalleri
BMW 5-Serie
Touring Automat Comfort
2008
283 000 km
Automat
Diesel
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre bilen din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Sjekk bilens historikk for DL95186
Få en rask oversikt over bilens historikk og hva du bør sjekke
Beskrivelse
BMW 2008 modell 2.0 diesel til salgs
BMW 2008-modell med 2.0 dieselmotor (N47) selges. Registerkjeden er byttet for ca. ett år siden med FEBI registerkjedesett. Arbeidet er dokumentert, og bilder finnes. Bilen har oppvarmede forseter, elektriske seter med memory-funksjon og oppvarmet ratt. Gode vinterdekk følger med.
Bilen er kjørbar og i bruk, men har kjente mangler. Bremseklosser må byttes. Av og til merkes rykk ved ca. 1500 o/min, årsak er ukjent. EGR er mekanisk stengt, men ikke programmert ut. Eksosanlegget må sveises ved DPF da flexirør har løsnet. Bilen har tilhengerfeste, men det er ingen strøm i kontakten, og sentral lås fungerer ikke med fjernkontroll – kun med nøkkel.
Karosseriet har aldersrelaterte merker som bulker og riper, noe som er normalt for bilens alder. Selges som den er, og passer best for noen som har kjennskap til BMW og ønsker å gjøre utbedringer selv.
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 1 942 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 35 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Merke
- BMW
- Modell
- 5-Serie
- Modellår
- 2008
- Karosseri
- Stasjonsvogn
- Drivstoff
- Diesel
- Effekt
- 163 hk
- Slagvolum
- 2 l
- CO₂-utslipp
- 154 g/km
- Kilometerstand
- 283 000 km
- Girkasse
- Automat
- Maksimal tilhengervekt
- 1 800 kg
- Hjuldrift
- Bakhjulsdrift
- Vekt
- 1 620 kg
- Seter
- 5
- Dører
- 5
- Størrelse på bagasjerom
- 500 l
- Farge
- Grå
- Bilen står i
- Norge
- Neste frist for EU-kontroll
- 10.01.2027
- Avgiftsklasse
- Personbil
- Registreringsnummer
- DL95186
- Chassis nr. (VIN)
- WBAPX31010C079085
- 1. gang registrert
- 16.07.2008
- Eiere
- 8
- Salgsform
- Bruktbil til salgs
Utstyr
- Antiskrens
- Antispinn
- Bi-xenon frontlykter
- El-sidespeil m. varme
- Elektriske speil
- Isofix
- Kjørecomputer
- Klimaanlegg
- Kurvelys
- Midtarmlene
- Multifunksjonsratt
- Mørke ruter
- Parkeringsensor bak
- Parkeringsensor foran
- Regnsensor
- Sentrallås
- Seter i helskinn
Selgers kjennskap til bilen
Er det gjort større reparasjoner?
Ja. Registerkjede skiftet
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.