Bildegalleri
Tesla-kompatible 18" vinterhjul – Som nye (kun 15k km!) – Komplett sett
Til salgs
6 500 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Type: Komplette hjul
Dekktype: Piggfrie vinterdekk
Profil (%): 85
Hjulene er tilgjengelige for overtagelse i første uke av april!
Selger et komplett sett med 18-tommers vinterhjul (felger og dekk) til Tesla.
Dette settet er den perfekte muligheten for deg som ønsker "nye" hjul til en langt lavere pris enn i butikk. Hjulene fulgte med ved kjøp av en brukt Tesla direkte fra Tesla-senteret, men de har kun rullert 15.000km. De er med andre ord i perfekt stand.
Viktig informasjon:
• Tilstand: Tilnærmet ubrukte. Dekkene har fortsatt "nuppene" og full mønsterdybde.
• Gjennomgang: Hjulene ble kontrollert og godkjent av Tesla i forbindelse med utlevering av bilen.
• Felger: Stilrene mørkegrå (Gunmetal) felger med Tesla-logo. OBS: Dette er ikke originale Tesla-felger, men de er spesialtilpasset og ser meget bra ut på bilen.
• Dekk: Sailun Ice Blazer Arctic (235/45R18). Dette er piggfrie vinterdekk som er kjent for gode egenskaper på nordisk vinterføre.
• Salgstidspunkt: Hjulene er tilgjengelige for overtagelse i første uke av april. Jeg selger dem kun fordi jeg flytter til et land hvor vinterdekk ikke er nødvendig, og ønsker derfor ikke å ta dem med på lasset.
Hvorfor kjøpe disse?
Jeg har lagt prisen lavt fordi jeg ønsker et raskt og ryddig salg før flytting. Her får du et komplett sett som er ferdig balansert og klart til bruk for neste sesong (eller slutten av denne) til en svært fordelaktig pris.
Nøkkelinfo
• Dekkmerke: Sailun Ice Blazer Arctic (Piggfritt)
• Dimensjon: 235/45 R18
• Produksjonsdato (DOT): 2821 (Produsert uke 28, 2021 – lagret profesjonelt hos Tesla).
• Boltsirkel: Passer Tesla Model 3.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 16.2.2026 kl. 22:07 ・ FINN-kode: 451021910
