Bildegalleri
Galia 720
Galia 720
2003
23 fot
Innenbords
Ikke oppgitt
Pris
190 000 kr
Nyttige lenker
Sjekk småbåtregisteretForsikre båten din
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Objektet selges på auksjon hos anleggsauksjon.no AS med auksjons-ID 5034 . Gå til linken under for å legge inn ditt bud eller for å følge budrunden:
https://anleggsauksjon.no/detail/698b70c0c4dfc7c57944de23
Galia 720 med Volvo Penta Diesel - Ny kalesje - Kun 1000 timer
Her er en fin mulighet til å sikre seg en sjøsterk og praktisk Galia 720. Båten er på 23 fot og utnytter plassen svært godt med en romslig kabin og god uteplass. Dette er en allsidig båt som fungerer like godt til solfylte dager på fjorden som til fiske og vannsport.
Motoren er en Volvo Penta KAD 32 diesel på 150 hestekrefter. Dette er en anerkjent motor som kombinerer gode fartsressurser med hyggelig drivstofføkonomi. Motoren har en gangtid på ca. 1000 timer.
Båten leveres med helt ny kalesje, noe som gir et betydelig løft og sparer deg for utgifter til dette de kommende sesongene.
Kort oppsummert:
- Type: Galia 720
- Motor: Volvo Penta KAD 32 (Diesel)
- Gangtid: Ca. 1000 timer
- Oppgradering: Ny kalesje
Båten selges slik den står. Ta kontakt for mer informasjon eller visning.
Spesifikasjoner
- Merke
- Galia
- Modell
- 720
- Modellår
- 2003
- Type
- Daycruiser
- Drivstoff
- Diesel
- Motor inkludert
- Ja
- Motorstørrelse
- 150.0 hk
- Motorfabrikant
- Volvo penta
- Type motor
- Innenbords
- Byggemateriale
- Glassfiber
- Vekt
- 2 400 kg
- Lengde i fot
- 23 fot
- Farge
- Hvit
- Båtens beliggenhet
- Norge
- Registreringsnummer
- UAU826
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.