Bildegalleri
THE BEATLES – THE HISTORY OF ROCK - UTROLIG FIN SAMLING SOM NYTT - JOHNNYROCK
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 40 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
THE BEATLES – «THE HISTORY OF ROCK» (1977)
The History Of Rock er en serie med utgivelser der man går historisk og nøye til verks på alle band og artister fra rockens historie på sent 50-tall til 70-tallet.
Det er rundt 50 utgivelser i den komplette serien. En ettertraktet serie med kanskje anonyme cover sett utenfra men som er pakket med de riktige låtene og historien om bandet på innsiden som åpenbart er laget med stor kjærlighet til musikken.
Dette er en av de viktigste. Historien til The Beatles på et dobbeltalbum. Nr 26 i serien.
Dette er gode engelske pressinger, fra 1977, og inni utbrettet et fargerikt bilde/ fortellings-collage som forteller i korte trekk bandets historie på en fin måte.
Det er i alt 29 låter på dobbeltalbumet. Fra «She loves you» i 1963 til «Yellow submarine» og «Paperback writer» fra 1966. Av en eller annen grunn er samlingen konsentrert om den første halvdelen av Beatles-karrieren. Den mer syrete og psykedeliske slutten er ikke med på denne samlingen.
DENNE ER SOM NYTT
Dette er en ENGELSK ORIGINAL engelsk original pressing fra 1977 HISTORY OF ROCK/ EMI RECORDS der utbrettcoveret, de hvite originale innerposene og vinylene er SOM USPILTE OG NYTT. TOPP STAND.
Min Pris: 250 kr
ETTERTRAKTET BEATLES-SAMLING MED GOD LYD.
Kjøper betaler for frakt. Det er billigere enn du tror.
Samsending av flere plater i samme pakke lønner seg.
Selger både som Fiks Ferdig eller direktesalg. Direktesalg sparer deg for penger.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 5.2.2026 kl. 14:42 ・ FINN-kode: 449614186