Bildegalleri
G3 Elements Glide Skin 130mm str M
Til salgs
Frakt fra 25 kr + Trygg betaling 95 kr. Frakten er på tilbud – ordinær pris er 39 kr.
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Som ny - Ikke synlig brukt
Lengde: 184 cm
Så og si helt nye, brukt én tur.
Ble tilpasset Atomic Backland 107mm 182cm, dvs det er bare kuttet av noen mm på midtdelen. Vil derfor passe fint til alle ski som er mindre enn disse skiene, det følger med kniv så man enkelt tilpasser skiene.
Selges pga skiene ble solgt.
Fremstår omtrent som nye, som nevnt bare brukt på én tur.
Str M, 168 - 184cm
Nypris 1900kr.
Kan sendes.
Markedslederen på feller i mange år, skreddersydd for norske forhold
Den mest pålitelige og driftsikre fellen på markedet med en lengdejustering på hele 16 cm på bakfestet. God friksjon for mottbakkene kombinert med god gli gjør dette til en vinner uansett type tur. G3 sin geniale fellekniv som gjør at selv den med 10 tommeltotter kan skjære perfekte feller på 5 minutter.
G3 Element Glide er en 70% mohair og 30% nylonfell som passer for kalde og tørre forhold. 70% mohair i fellene gir gliden du trenger på flate anmarsjer, samtidig som 30% nylon opprettholder G3 sitt suverene grep i motbakkene.
Laminert tuppfeste med lav profil; Selvjusterende kroker i rustfritt stål for lang levetid og enkel innfesting på tuppen
Premium nylon-materiale; Lett, men likevell slitesterkt og rask
Større lengdeintervaller; 16 cm justering på bakfestet. Gummistroppen har en egen pop-up knapp slik at du enklere får tak i den med hanskene på
Vekt - 335 g
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 4.2.2026 kl. 15:02 ・ FINN-kode: 449524919