Bildegalleri
(1/1)
Dainese Laguna Seca 6 skinndress
Til salgs17 999 kr
Beskrivelse
Fåes i størrelser : 46 48 50 52 54 56 58 60 62 64
Maksimal ytelse på banen
Laguna Seca 6 er den nyeste evolusjonen av Daineses legendariske helskinnsdress, designet for motorsykkelførere som elsker fart og utfordringer på banen. Laget av førsteklasses 1,2 mm Tutu-kuskinn med strategiske perforeringer, kombinerer denne drakten maksimal beskyttelse, bevegelsesfrihet og avanserte teknologier utviklet og testet i MotoGP .
Overlegen komfort og bevegelsesfrihet
For å gi optimal ergonomi i racingposisjon er Laguna Seca 6 utstyrt med Dainese Tri-Axial-system på ryggen, som sikrer enestående bevegelighet uten å gå på kompromiss med slitestyrken. Videre har drakten brede stretchpaneler både i skinn og elastisk stoff, inkludert en stor frontseksjon som tilpasser seg førerens kropp for maksimal komfort. Veloce Racing Neck-kragen og myke mansjetter reduserer trykk på nakke og håndledd, slik at du kan fokusere på kjøringen.
Beskyttelse i toppklasse
Laguna Seca 6 har AAA-sertifisering i henhold til EN 17092, noe som gir en av de høyeste sikkerhetsstandardene for motorsykkelkjøring. Drakten er utstyrt med:
Komposittbeskyttere (EN 1621.1 Level 2) på skuldre, albuer og knær for økt støtabsorbering.
Utskiftbare aluminiuminnsatser på skuldrene og stålinnsatser på albuene som reduserer farlige rotasjoner ved fall.
NB: Knappen for å vise hele beskrivelsen har kun en visuell effekt.
Nøkkelinfo
- Tilstand
- Helt ny - Uåpnet/med lapp
Beliggenhet
| FINN-kode | 449320210 |
|---|---|
| Sist endret | 3.2.2026 kl. 09:51 |
