Bildegalleri
Ski-doo Mxz-800
2001
Ikke oppgitt
800 cc
Ikke oppgitt
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innForsikre kjøretøyet ditt
Sammenlign og se tilbud på forsikring
Beskrivelse
Sjekker interresen for snøskuteren.
Starter og går godt!, har ikke blitt brukt mye da vi kjøpte den i sommer. Er ny variatorreim på den og nye deler inne i start snora da det var slitt, bremseklossene er nye og lys og div, funker også. Belte er helt ok kammene er gode men vet ikke når dette var nytt. Nye orginal plugger er også skiftet.
Scooteren er REGISTRERBAR og har skilt.
Er litt knekt på vindskjerm og salen er ødelagt, forrige eier teipet den.
Men ellers hel og grei skuter.
Pris: Tenkte rundt 23k usikker på pris så ser for meg 23k for den
Send mld om det skulle være noe!
Spesifikasjoner
- Omregistrering
- 645 kr (avgifter)
- Pris eksl. omreg.
- 23 000 kr
- Årsavgift
- Les mer
- Tilstand
- Brukt
- Merke
- Ski-doo
- Modell
- Mxz-800
- Modellår
- 2001
- Type
- Snøscooter
- Slagvolum
- 800 cc
- Farge
- Svart/Gul
Reklamasjonsrett ved kjøp fra privatperson
Normalt gjelder 2 års reklamasjonsfrist mot skjulte feil og mangler. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn det du hadde grunn til å forvente, basert på informasjon du har fått fra selger. Vær oppmerksom på at begge parter kan fraskrive seg reklamasjonsretten dersom dette er tydelig spesifisert i en kjøpekontrakt.
Les mer om reklamasjonsrett på FINNs hjelpesenter.
Uavhengig tvisteløsning
Vår partner Mekle tilbyr digital tvisteløsning hvor begge parter i en reklamasjonssak får hjelp av en jurist til å finne en rimelig løsning.
Les mer om Mekle herAnnonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.