Bildegalleri
Volvo 1973 Volvo 400 m/ frontlaster, skuffe, vinsj og lunepanne.
1973
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Ikke oppgitt
Pris
39 000 kr (inkl. mva.)
LANDBRUKSSALG.NO AS
Nyttige lenker
Ønsker du å by på dette objektet? KLIKK HERBeskrivelse
Spesifikasjoner:
- 1973 modell
- Egenvekt: 2190 kg.
- Time er ødelagt.
- Hydr.utak bak.
- Frontlaster.
- Smalskuffe til frontlaster.
- Snøskuffe til frontlaster.
- Vinsj.
- Lunepanne.
- 2 kjettinger.
Beskrivelse:
Volvo 400 med frontlaster og 2 skuffer, vinsj med lunepanne og 2 kjettinger selges.
Det er litt dårlig batteri på den så det må nokk byttes.
Eier har timetelleren som er defekt, men han har fått tak i en brukt som fungerer, men har ikke fått byttet den.
Leveringsklar.
Landbrukssalg.no AS anbefaler alltid kunder til å inspisere brukt utstyr og maskiner før kjøp.
Våre maskiner, lastebiler, busser og utstyr selges ikke med tilstandsrapport. Vi vil i annonseteksten opplyse om all informasjon vi har tilgjengelig til enhver tid, men ta gjerne kontakt for utfyllende informasjon , samt avtale om visning og prøvekjøring.
Vi tar i utgangspunktet ikke innbytte, men vi bistår gjerne med å ta bilder, pris-sette og annonsere på det dere skal bytte ut. Alt som selges fra Landbrukssalg.no AS selges fritt for heftelser hvis ikke annet er avtalt.
Våre salgsrådgivere er til enhver tid på veien i Norge og Sverige!
Har du noe du skulle ha solgt? Ta kontakt med oss på 401 38 100 eller mail: post(a)lbs.no. Landbrukssalg.no AS er eksperter på trygge og raske salgsprosesser, og våre selgere har Norges lengste erfaring i salg av tyngre utstyr til inn og utland.
Om vi ikke får solgt objektet for deg innen rimelig tid, koster våre tjenester ingenting. Det er vår salgsgaranti!
Vi tar forbehold om feil i annonsen.
Lagersted: Aust-Agder
Lager nr.: 6972
Spesifikasjoner
- Merke
- Volvo
- Modell
- 1973 Volvo 400 m/ frontlaster, skuffe, vinsj og lunepanne.
- Modellår
- 1973
- Fordekk
- ?
- Bakdekk
- ?
Reklamasjonsrett ved kjøp fra forhandler
Normalt gjelder 5 års reklamasjonsrett mot skjulte feil og mangler fra overlevering av produktet. Reklamasjonsretten brukes hvis produktet er i dårligere stand enn du hadde grunn til å forvente, basert på informasjonen du har fått fra selger. Reklamasjonsretten kan være begrenset hvis forhandleren har forretningssted utenfor Norge.
Annonseinformasjon
FINN-kode
448664007
Sist oppdatert
30. januar 2026, 12:36
Referanse
6972
Annonsen kan være mangelfull. Fullstendig salgsinformasjon og opplysninger iht. opplysningsplikt kan fås direkte fra selger.