Bildegalleri
Sorel Buxton lace vinterstøvler str 42
Til salgs
800 kr
Beskrivelse av varen
Tilstand: Helt ny - Uåpnet/med lapp
Skostørrelse: 42
Sorel Buxton lace wp
Major, black str.42
Helt nye. Gave fra meg til mannen min men de var dessverre prøvd for sent til å returneres.
Kjøpt 1.700kr
Selges for 800 kr + frakt
Vanntette og isolerte vinterstøvler Sorel Buxton Lace for herrer. Optimal komfort, gripende såle, ideell for ekstrem kulde. Perfekt passform takket være tursnørebånd
Fra produsent :
Vanntette vinterstøvler for menn med isolasjon i kaldt vær
Den vanntette herrestøvelen Buxton Lace gir optimal beskyttelse takket være 200 g isolasjon, vanntett konstruksjon med teipede sømmer og EVA-demping. Den har turstøvleinspirerte lisser for perfekt passform og en gripende gummisåle.
Overdelen er laget av vanntett semsket skinn og tekstil, med et fôr som gir varme og komfort. Mellomsålen består av et isolerende lag med 2,5 mm sveiset filt, og yttersålen er et vanntett termoplastisk gummiskall. Disse skoene er ideelle for kaldt vær og holder føttene tørre og varme på alle turer i byen og utendørs.
Fordelene
Optimal beskyttelse mot kulde.
Justerbar
Komfort
Vanntett
Tekniske egenskaper
Vinterstøvel med 200 g isolasjon
EVA-demping for optimal komfort
Turstøvelinspirerte lisser for perfekt passform
Overdel i vanntett semsket skinn og tekstil, vanntett konstruksjon med teipede sømmer. Fôr i tekstil. Lissene er ikke vanntette.
INNERSÅLE: Isolerende lag av 2,5 mm sveiset filt.
YTTERSÅL: Sprøytestøpt vanntett skall av termoplastisk gummi.
Ideell for ekstrem kulde ja
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 30.1.2026 kl. 20:09 ・ FINN-kode: 448542115


