Bildegalleri
G.Skill Trident Z5 CK RGB DDR5-8200 - 48GB - CUDIMM
Til salgs
Gratis frakt + Trygg betaling 242 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
Type: RAM
48gb 8200mhz (8600mhz oc) ddr5 med on-die ecc og CUDIMM clock driver CKD.
https://www.proshop.no/RAM/GSkill-Trident-Z5-CK-RGB-DDR5-8200-48GB-CUDIMM-for-Intel-CL40-Dual-Channel-2-pcs-Intel-XMP-Svart-med-RGB/3317317
https://www.prisjakt.no/product.php?p=14028810
MERK: Nødvendig med hovedkort og CPU som støtter CUDIMM standarden for å utnytte hastigheten og integritetskontrolleren uten CUDIMM støtte vil hardwaren bare kjøre i passtrough mode. Min PC brukte en gigabyte z890 aero G med en Intel Arrow lake CPU for AI inferens, I utgangspunktet laget for Intel Arrow lake med xmp, OC til 8600mhz krever litt tuning.
Ypperlig til høy båndbredde scenario og arbeidsoppgaver som kan ta den til bruk.
Bruksområder: rask minne i tandem med GPU AI inferens med relativt rask inferens hastighet ved offloads pipeline paralellism. Har vært brukt i sammenheng med AI utvikling, video og bildegenerering og text to 3d/ image to 3d.
Pent brukt, alle orginale inventar, eske og deler følger med. Selger pga jeg har oppgradert til større minne. Følger markedsprisen men prøver å ikke gå for nærme nåværende makspris. svarer gjerne på spørsmål ang selve produktet.
Får med litt svar på spørsmål om hvordan man setter opp en basic LLM inference med LM studio eller ollama som kjører med openwebui med podman containers til den som kjøper.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 27.1.2026 kl. 02:05 ・ FINN-kode: 448150648