Bildegalleri
OLAV STEDJE FRA 1982 MED MARIUS MÜLLER PÅ GITAR - LAVA SOM BAND - JOHNNYROCK
Til salgs
Frakt fra 99 kr + Trygg betaling 39 kr
Trygg handel med Fiks ferdig
Varen sendes til deg, og du har 24 timer til å inspisere den før pengene overføres til selgeren.
Beskrivelse av varen
Tilstand: Pent brukt - I god stand
OLAV STEDJE - «OLAV STEDJE» (1982)
Innspilt på slutten av 1981 og utgitt i 1982 var dette Olav Stedjes andre album. Med blant annet en Sam Cooke-klassiker (soulmusikkens gudfar) der Marius Müller har skrevet en norsk tekst. Og med flere nye originallåter skrevet for Olav Stedje av produsent/ gitarist Svein Dag Hauge fra Lava. Samt noe av Rolf Graf fra samme band. Et par av låtene er hentet fra country/pop-låtskrivere i USA i Kenny Loggins og Dan Seals.
Marius Müller spiller gitar på hele albumet, det samme gjør Svein Dag Hauge. Rolf Graf på bass, Geir Langslet på tangenter, Per Hillestad på trommer og Per Kolstad på tangenter. Norges «Toto-bandmafia».
DENNE ER BRUKT MEN IKKE MISBRUKT. SPILLER FINT.
Dette er den NORSKE originale pressingen fra 1982 på PHILIPS RECORDS der coveret (lette bruksmerker), den originale innerposen med tekster/ bilder og vinylen er PENT BRUKT, SPILLER FINT.
Min Pris: 125 kr
TRUBADUREN OG ARTISTEN FRA VEST FORSTERKET MED MARIUS MÜLLER, KRISTIN BERGLUND OG BANDET LAVA.
Kjøper betaler for frakt. Det er billigere enn du tror.
Samsending av flere plater i samme pakke lønner seg.
Selger både som Fiks Ferdig eller direktesalg. Direktesalg sparer deg for penger.
.
Brukerprofil
Du må være logget inn for å se brukerprofiler og sende meldinger.
Logg innAnnonsens metadata
Sist endret: 23.1.2026 kl. 10:52 ・ FINN-kode: 447511244
